ANKARA DAVUL ZURNACI

ANKARA DAVUL ZURNACI

ANKARA DAVUL ZURNACI

Ankara Davul Zurna en uygun fiyat garantisi ile organizasyonlarınıza renk katmaya devam ediyor. Alanının uzmanı müzisyenlerimiz sizin yörenize de hakim klasmanlarında isim yapmış kişilerdir. Belki hemen hemen herkes gelin çıkartma programlarında davul zurna kiralaması yapıyor. Ancak Ankara’nın en iyi Ankara Davul Zurnacı ekibini davetliler ile siz buluşturacaksınız. Bizi hemen arayarak hiçbir ön ödeme yada kapora olmadan kaydınızı oluşturabilirsiniz. Günü geldiğinde yöresel kıyafetlerini giyerek adresinize ulaşan ekibimizin harikalar yaratacağından emin olun. Sizlere hak ettiğiniz değeri veriyoruz. Özel gününüzü en az sizin kadar önemsiyoruz. O gün her şeyin mükemmel olmasını emin olun en az sizin kadar bizde istiyoruz. Sizde programınızı kendi programıymış gibi benimseyecek bir ekibi organizasyonunuzda görmek istemez misiniz?

ANKARA DAVUL ZURNACI

Ankara Davul Zurnacı ihtiyacı için bizi arayanlar hiç bir zaman pişman olmadı. Her yıl en az 750 program gerçekleştiriyoruz. Kimi zaman toplam 6 davul zurna ekibimize beşer tane iş yazıyor bir günde toplam 30 sorunsuz organizasyona imza atıyoruz. Biz herkesten farklıyız. Misafirlerinizden kesinlikle bahşiş toplamaya çalışmıyoruz. Düğün sahibinden gidip gelip para istemiyoruz. Sadece iş öncesinde anlaştığımız ücreti sizden talep ediyoruz. Bizi güvenip çağıran insanlara firmamızın yüzünü kara çıkartacak hiç bir eğilimde bulunmuyoruz. Eğer Keçiören’de oturuyorsanız çok daha şanslısınız. Çünkü yıl boyunca sürece sadece bu ilçeye ait olan kampanyalarımız var. Kampanyamıza ulaşmak için tıklayın. Keçiören Davul Zurna

ANKARA DAVUL ZURNACI

Ankara Davul Zurnacı arkadaşlarımız vermiş olduğunuz adrese ulaşımlarını kendi araçları ile sağlarlar. Oraya geldiklerinde sizi arayarak mutlaka bilgi verir, bize belirttiğiniz saatten önce orada olarak programı garanti altına alırlar. Kendi başlarına iş yapmazlar ve çalmaya başlamak için sizin emirlerinizi beklerler. Kimseden bahşiş istemezler hatta insanlar böyle bir taleple geldiğinde onları geri çevirerek paralarını almazlar. Ne düğün alanına geldiklerinde nede daha sonra sizden kesinlikle sigara yemek ve başka her türlü istekte bulunmazlar. Amacımız sadece yörelerimize bağlı olarak sizlere davul zurna konusunda bugüne dek görebileceğiniz en iyi deneyimi yaşatmak. Bizden kesinlikle memnun kalacaksınız. Bundan hiçbir kuşku duymuyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Amacımız sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin en iyi Ankara Davul Zurnacı ekibi olmak.

Takip Et Site varsayılanı:

Son yazıları

Bir Cevap Yazın