Uzman Davul Zurna Ekibi Burak Akça beyin öncülüğünde kurulmuş sizlere Ankara Davul Zurna kiralama, halk oyunları ve folklor ekibi temin etme, komple saz, ses sistemleri kurulumu, komple org, keman, sanatçı gibi müzisyenler grubu kurulumu konusunda hizmet vermektedir. Yaklaşık 30 yılı aşkın bir süredir bir arada bulunan bu güzide müzisyenler topluluğu enstürmanlarına hakim tam profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Bu güne dek Türkiye’nin hemen hemen her ilçesinde, her köyünde faaliyet gösteren bu müthiş ekip farklı yöreleri kendi bünyesinde toplamış edindiği tecrübelerle her yörenin müziğini, oyununu çalabilir hale gelmiştir.

Bu güne dek sizlerde onlarca düğüne, davete, gelin çıkartmaya, kınaya, nişana katılım sağladığınız. Az çok davul ve zurna ekibi gördünüz. Şimdi sizden bütün gördüklerinizi unutmanızı istiyoruz. Uzman Davul Zurna Ekibi bugüne dek gördüğünüz meslektaşlarımıza hiç benzemiyor. Biz işimizi severek yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman üst noktada tutuyoruz. Bu sebeple verdiğimiz her sözü tutuyoruz. Düğününüz yarım saat uzadı diye sizden ekstra para talep etmiyoruz.

Yada gelin kızımız biraz gecikti diye sizi rahatsız etmiyoruz. Ne sizi neden misafirlerinizi rahatsız edercesine bahşiş toplamıyoruz. Ulaşımımızı kendi araçlarımızla sağlıyor ve telaşlı gününüzde size yük olmuyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde herkesten farklı olduğumuzu daha ilk konuşmamızda anlayacaksınız.

Sektörümüzde ki açıkları, sorunları bu güne dek yaşayarak bizzat tespit ettik. Yılların getirdiği tecrübemizi ve binlerce müşterimizi referansını klavuz edinerek sizlere Ankaranın her bölgesinde yukarıda bahsettiğimiz alanlarda hizmet vermeye başladık. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, aklınızda ki soruları hemen hemen ilk bakışta çözmek ve bizimle çok daha fazlası için iletişime geçebilmeniz için web sayfamızı da yayına soktuk. Umarım beğenirsiniz. Sağlıcakla Kalın

Hemen Arayın

0546 763 23 26